Piękne WY

Podczas naszych wyjazdów znajdujemy się w przepięknych zakątkach świata, a jak już wspominałam jesteśmy integralna częścią tego piękna. Chce abyście zabłysnęły swoim blaskiem, a ja lub mój mąż, będziemy łapać te chwile aparatami, abyście miały namacalny dowód Waszego piękna w postaci zdjęć z tych niepowtarzalnych sesji zdjęciowych. Każda z Was jest wyjątkowa, wiec otoczenie tez będziemy dobierać dla każdej z Was indywidualnie.

 

Chciałabym przybliżyć Wam postać mojego męża Jakuba, który działa pod marką JAMSTUDIO Photography i jest jednym z topowych fotografów branży ślubnej w Polsce, a do tego fantastycznie radzi sobie z sesjami portretowymi i modowymi. To głównie on dokona wszelkich starań, żeby Wasze piękno pokazać w jak najbardziej subtelny sposób.

 

Przejrzyjcie proszę Jego prace a potem dajcie sobie szansę stanięcia przed obiektywem Jego aparatu a zapewniam Was, że efekt będzie oszałamiający. Mam nadzieję, że taka sesja pozwoli Wam jeszcze bardziej docenić Wasze piękno, a tym samym jeszcze bardziej pokochać siebie samą, bo przecież każda z nas jest niepowtarzalna unikatowa i ma ważną rolę do spełnienia na naszej planecie. 

 

Link do prac Jakub na Instagramie

 

Poniżej kilka przykładowych sesji zdjęciowych fantastycznych kobiet:

Instagram

Bądź z nami na bieżąco!

@myboutiquetravel