Będziemy

luksusowe podróże butikowe My Boutique Travel - Sri Lanka

Podróż butikowa na wyspę przyprawami pachnącą, utopioną w bujnej roślinności, uatrakcyjniona mnogością różnorodnych zwierząt, kulturowo i religijnie egzotyczna, a plaże piękne otoczone palmami, z miałkim piaskiem, oferujące czarujące zachody słońca. Pola herbaciane są na stałe wpisanym elementem krajobrazu.

ZOBACZ OFERTĘ
luksusowe podróże butikowe

Podróż butikowa do krainy balonami i oryginalnymi formami skalnymi zachwycającej. Kraina bajkowa, inna o świcie, gdy słońce zaczyna oświetlać, czarująca przy zachodzącym słońcu.  Ten rejon Turcji to również pyszne jedzenie, mnóstwo świeżych warzyw, owoców, nawet plastry miodu, morwa i soki z granata, uwielbiam ?

ZOBACZ OFERTĘ
maroko

Podróż butikowa do jednego z moich ukochanych miast Marrakesz, dwa słowa opisują to miasto wspaniale: orient i kontrasty. Najstarsza cześć miasta zwana Mediną wydaje się jakby zatrzymała się w czasie. Parę kilometrów od Marrakeszu zupełnie inne krajobrazy, góry Atlas, tereny pustynne, palmiarnie, tradycyjne wioski.

ZOBACZ OFERTĘ
Mandalay zwiedzanie starozytnej stolicy Birmy

Birma, czyli Mjanmar

Podróż butikowa do magicznego miejsca, to skradło ono moje serce natychmiast, tym miejscem była Birma, zwana także Mianmar, jest to kraj bardzo ciekawy z bujną historią, niesamowita architekturą, bardzo przyjaznymi ludźmi i odrobiną tajemniczości.

 

ZOBACZ OFERTĘ

Instagram

Bądź z nami na bieżąco!

@myboutiquetravel